Wymiana iPhone’a

Wymiana tylnej szyby telefonu iPhone X może być zabawnym i ekscytującym procesem, jeśli znasz właściwe kroki.

Chcesz mieć płynny i łatwy proces, który nie wymaga płacenia za robociznę. Ten proces zwykle zajmuje kilka godzin, w zależności od rodzaju szkła, które masz w telefonie. Zazwyczaj jest on pokryty warstwą przezroczystego plastiku, więc powinieneś go usunąć przed zrobieniem czegoś innego. Po wyjęciu telefonu z futerału bardzo łatwo będzie zobaczyć szkło. Większość ludzi woli szkło z przezroczystą pokrywą, dlatego większość ludzi nie ma nic przeciwko wymianie tylnej szyby iPhone’a X. Następnym krokiem jest ostrożne wyjęcie tacy karty SIM.

Po wyjęciu anteny i portu ładowania wyjmij ramkę i gniazdo słuchawek. Jeśli masz gniazdo słuchawkowe, może być konieczne zdjęcie krawędzi wokół słuchawki lub przewodu prowadzącego do gniazda kabla. Większość ludzi woli pozostawić antenę na miejscu, ponieważ uważa, że ​​łatwiej ją wyjąć.

Po zakończeniu usuwania dwóch małych kawałków wyjmij je i wyczyść obszary alkoholem lub możesz użyć miękkiej szmatki do usunięcia kurzu. Zawsze zaleca się wyczyszczenie ramy iPhone’a X przed przystąpieniem do wymiany tylnej szyby iPhone’a X.https://serwisproduktowapple.pl/wymiana-szybki-iphone

Odbywa się to przez nałożenie odrobiny alkoholu na miejsce, które zostanie zastąpione nową szklanką. Następnie zastosuj olej w tym obszarze, a następnie delikatnie zeskrob cały stary materiał, który utknął w szczelinach między starym szkłem a nowym.

Następnie nałóż drugą warstwę wosku na nowe szkło. Gdy to zrobisz, możesz zacząć od wciśnięcia palca w szczelinę i powolnego wcierania nowej warstwy szkła w starą.

Po zakończeniu tego procesu powtórz proces, nakładając trzecią warstwę wosku, a następnie wkładając baterię i upewniając się, że jest prawidłowo osadzona w gnieździe. Po włożeniu baterii włóż ramkę z powrotem i włóż gniazdo słuchawkowe.

Załóż z powrotem tylną pokrywę, a następnie włóż ramkę z powrotem do skrzynki. Po zamocowaniu ramy przykręć ją z powrotem do obudowy, upewniając się, że klipsy są nadal prawidłowo zamocowane.

Wreszcie możesz zastosować ochronę ekranu. Po prawidłowym podłączeniu wszystkiego będziesz gotowy do pierwszego zakupu.

Coś jak iPhone X zamienny ekran tylnego szkła, który jest półprzezroczysty biały. Można również znaleźć różne typy ramek o różnych rozmiarach, w tym ramę standardową.

Jeśli robisz zakupy w Internecie, możesz znaleźć niedrogie ramki bez konieczności odwiedzania witryn sklepowych lub tanich sklepów detalicznych. Warto przyjrzeć się różnym opcjom i stylom, które są dostępne dla zamiennika tylnej szyby telefonu iPhone X.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *