Poznaj miłość na Badoo

Szukanie miłości w internecie jest obecnie bardzo popularne. Ludzie są zabiegani, mają mało czasu na spotkania z innymi, dlatego wolne chwile spędzają często na przeglądaniu profili w sieci i dodawaniu polubień pod zdjęciami osób, które wpadną im w oko. Można znaleźć całe mnóstwo portali, które umożliwiają randkowanie w internecie.

Jednym z najbardziej popularnych serwisów jest Badoo. To portal, z którego można korzystać z poziomu przeglądarki lub za pomocą ściągniętej na telefon aplikacji. Jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Na ekranie wyświetlają się zdjęcia z opisami, wystarczy kliknąć serduszko i czekać „idealne dopasowanie” – taka informacja pojawia się, gdy obydwie osoby wpadną sobie w oko. Istnieje również możliwość wysłania wiadomości do danej osoby bez zabawy w polubienia. Aplikacja jest w dużej mierze darmowa. Tylko niektóre funkcje premium, tak jak np. możliwość sprawdzenia, kto przeglądał nasz profil, są dodatkowo płatne.

 

Badoo opinie

Portal randkowy Badoo cieszy się w sieci wieloma pochlebnymi opiniami. Użytkownicy chwalą sobie to, że aby skorzystać z serwisu i poznać nowe osoby, nie trzeba wydawać pieniędzy. Ciekawą funkcją, która również przypadła randkowiczom do gustu jest możliwość poznawania lub, którzy znajdują się w pobliżu. Umożliwia ona szybkie umówienie się na kawę, jeżeli obie strony będą sobą zainteresowane. Wśród opinii o Badooo można zauważyć również zadowolenie użytkowników z pojawienia się opcji „minęliście się”. Jest to znacznik, który wyświetla się, kiedy mijamy osobę, która również posiada zainstalowaną aplikację i włączoną lokalizację w telefonie. Pozytywne opinie dotyczą również możliwości korzystania przez pierwsze kilka dni z bezpłatnej funkcji premium. Później można ją dokupić lub zdobyć przed oddawanie głosów w sekcji „Chybił Trafił”.

 

Zdecydowana większość ma dobrą opinię o serwisie Badoo i cieszy się, że założyło na nim konto, ponieważ uważa, że na portalu można poznać wartościowych ludzi z okolicy, a nawet dalszych części kraju.

Przeczytaj również: https://loca-love.pl/portal-randkowy/badoo-rejestracja-logowanie-opinie-uzytkownikow/#Wazne_informacje_dla_osob,_ktore_chca_zalozyc_konto_na_Badoo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *