Odzyskiwanie danych jako plan przedsiębiorstwa po uszkodzeniu.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli potrzebujesz odzyskać dane z telefonu z systemem Android, powinieneś użyć oprogramowania, które jest w stanie odzyskać utracone pliki. Programy te są przeznaczone do odzyskiwania każdego rodzaju plików. Z ich pomocą nie będziesz musiał spędzać godzin na skanowaniu i szukaniu utraconych plików. Korzystanie z tych programów może zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to aplikacja, która pomaga odzyskać utracone lub usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Oferuje szereg funkcji, które pomogą Ci odzyskać utracone dane. Na przykład, funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych Androida są bardzo pomocne, jeśli urządzenie ulegnie uszkodzeniu. Funkcje te pomagają tworzyć kopie zapasowe danych na komputerze za pomocą jednego kliknięcia, podglądać kopię zapasową, a następnie przywrócić ją na inne urządzenie. AnyMP4 Android Data Recovery obsługuje ponad 5000 urządzeń z systemem Android.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac ma potężne funkcje do tworzenia kopii zapasowych danych Androida i przywracania danych na Macu. Program obsługuje macOS Ventura, więc może odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android na komputery Mac. Aby skorzystać z aplikacji, należy podłączyć urządzenie z Androidem przez USB. Po podłączeniu oprogramowanie wykryje typ danych, a następnie przeskanuje urządzenie z Androidem w poszukiwaniu utraconych danych.

Kolejną przydatną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość odzyskania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. To darmowe narzędzie pozwala na podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem ich do urządzenia. Ponadto działa z różnymi popularnymi urządzeniami z Androidem, w tym HTC, LG, HUAWEI i Samsung GALAXY. A jeśli potrzebujesz odzyskać konkretny plik, możesz wybrać go ręcznie.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac oferuje nową, ulepszoną funkcję podglądu przy odzyskiwaniu danych z urządzeń z systemem Android. Pozwala ona wybrać zdjęcia i filmy oraz odzyskać je bezpiecznie i łatwo. Aplikacja wyświetla wszystkie typy zawartości w swoim lewym pasku bocznym, dzięki czemu możesz łatwo odzyskać dane, których potrzebujesz. I chroni Twoją prywatność.

Posiada wiele dodatkowych funkcji, które są szczególnie przydatne przy przenoszeniu danych mobilnych na inne urządzenia. Ponadto zawiera potężne narzędzia, takie jak MP3/M4R ringtone maker, Contacts Backup/Restore i HEIC Converter. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze.

Aby skorzystać z AnyMP4 Android Data Recovery, musisz włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Następnie oprogramowanie automatycznie wykryje wersję telefonu z systemem Android. Aby skorzystać z oprogramowania, będziesz musiał otworzyć tryb debugowania USB w telefonie i będziesz musiał postępować zgodnie z instrukcjami w programie, aby rozpocząć pracę. Po wykonaniu tych czynności aplikacja rozpocznie skanowanie telefonu w poszukiwaniu wszelkich plików, które może wykryć.

Jihosoft Android Phone Recovery

Jihosoft Android Phone Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Pomaga odzyskać pliki z pamięci wewnętrznej telefonu lub zewnętrznej karty SD. Może również odzyskać usunięte lub utracone kontakty, SMS-y, wiadomości WhatsApp, zdjęcia, pliki audio i dokumenty.

Po pobraniu Jihosoft Android Phone Recovery na swój komputer, uruchom go i wybierz typ pliku. Możesz również wybrać skanowanie wszystkich plików. Po wybraniu plików, Jihosoft Android Phone Recovery automatycznie wykryje Twoje urządzenie z Androidem i rozpocznie skanowanie. Możesz wyświetlić podgląd plików na interfejsie oprogramowania, zanim przejdziesz dalej.

Aby użyć Jihosoft Android Phone Recovery, musisz mieć zakorzenione urządzenie z systemem Android. Możesz włączyć funkcję debugowania USB na swoim urządzeniu, przechodząc do aplikacji „Ustawienia” i wybierając opcję „Opcje dewelopera”. Następnie wprowadź numer budowy 7 razy. Po tym, Jihosoft Android Phone Recovery wykryje Twoje urządzenie i zaoferuje Ci typ pliku, który musisz odzyskać.

Jihosoft Android Phone Recovery może odzyskać usunięte kontakty, SMS-y i pliki multimedialne z telefonów z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie kontaktów z kart SIM. Można również przywrócić usunięte zdjęcia i filmy z rolki aparatu lub galerii. To narzędzie jest kompatybilne z urządzeniami z systemem Android działającymi od 2.1 do 9.0.

Jihosoft Android Phone Recovery jest niezbędny, jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z Androida. Oferuje czysty, intuicyjny interfejs i może odzyskać pliki zarówno z pamięci wewnętrznej telefonu, jak i z pamięci zewnętrznej. Będzie nawet skanować urządzenie dla brakujących plików. Po zakończeniu odzyskiwania plików, można je zapisać na komputerze.

To narzędzie do odzyskiwania danych z telefonu z systemem Android obsługuje odzyskiwanie danych z tysięcy urządzeń z systemem Android. Może przywrócić pliki telefonu z uszkodzonego telefonu lub przywrócenia ustawień fabrycznych. Obsługuje również odzyskiwanie z telefonów Samsung, które zostały uszkodzone. Jest również kompatybilny z wieloma popularnymi markami i modelami. Darmowa wersja jest ograniczona i nie obsługuje niektórych modeli.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, musisz rootować swój telefon z systemem Android przed użyciem tego oprogramowania. To daje programowi uprawnienia do skanowania pamięci telefonu. Może skanować usunięte pliki z większości popularnych marek Android, w tym Samsung Galaxy S6, HTC One M9, LG G4, Sony Xperia Z5 i Motorola Droid RAZR. Odzyskuje również usunięte pliki multimedialne.

Eassos Android Data Recovery

Oprogramowanie Eassos Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania utraconych lub usuniętych plików z urządzenia z systemem Android. Jest to bezpłatne pobranie i może pomóc w odzyskaniu plików zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej, w tym kart pamięci. Może również odzyskać dane utracone w wyniku uszkodzenia systemu, ataku wirusa i formatowania.

Eassos Android Data Recovery obsługuje większość urządzeń z systemem Android, w tym tablety i smartfony od Samsunga, LG, HTC i Sony. Oferuje również opcję dla użytkowników, aby wyświetlić podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem. To pomaga użytkownikom wybrać tylko te pliki, które chcą odzyskać. Oprogramowanie pozwala również na selektywne odzyskiwanie, co jest szczególnie przydatne, jeśli chcesz odzyskać określone pliki z konkretnego urządzenia.

Program może odzyskać pliki z partycji i dysków twardych. Może nawet odzyskać utracone partycje. Pochodzi z paskiem postępu, a pauza i przyciski stop, aby utrzymać się na bieżąco z postępem odzyskiwania. Istnieją dwa główne okna, lewe wyświetlające drzewo katalogów, a prawe okno wyświetlające odzyskane pliki.

Eassos Recovery to darmowy program, który jest przyjazny dla użytkownika i zapewnia prosty interfejs do odzyskiwania usuniętych, sformatowanych i utraconych danych. Naprawia również uszkodzone lub usunięte partycje. Jest odpowiedni dla wszystkich typów użytkowników i działa zarówno na systemach 32-bitowych jak i 64-bitowych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych działa również na karcie SD. Jest to potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Pozwala również na podgląd usuniętych plików i danych przed ich odzyskaniem. Większość danych zostanie odzyskana z karty SD, ale nie może odzyskać danych z wewnętrznej pamięci masowej urządzenia z systemem Android. Program wymaga również dużo czasu na instalację.

AirMore Android Data Recovery

AirMore to darmowe rozwiązanie do przechowywania danych w chmurze, które umożliwia zarządzanie i odzyskiwanie danych z telefonów z systemem Android. Usługa składa się z aplikacji mobilnej i interfejsu internetowego, który łączy urządzenie mobilne z komputerem PC lub Mac. Może obsługiwać wiele zadań, w tym przesyłanie plików, zarządzanie aplikacjami i odzyskiwanie danych dla systemu Android & iOS.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i intuicyjne. Jest dostarczane ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do odzyskania plików. Jest również darmowe i bezpieczne. Program obsługuje również odzyskiwanie z kart SD, uszkodzonych telefonów i telefonów uszkodzonych przez wodę. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i obsługuje zarówno system Windows jak i Mac OS X.

Wybór odpowiedniej aplikacji do odzyskiwania danych jest kluczowy. Powinieneś wybrać taki, który obsługuje różne marki urządzeń z systemem Android, wszystkie rodzaje kart SD i jest szybki. Ponadto, powinna obsługiwać różne formaty plików. Ponadto powinna dawać podgląd danych, które są możliwe do odzyskania. Powinien również być w stanie odróżnić usunięte i istniejące dane.

Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcie, możesz je przywrócić za pomocą tego programu. Możesz również odzyskać usunięte kontakty, wiadomości i inne dane na telefonach z systemem Android. Jeśli obawiasz się, że stracisz ważne dane, powinieneś wybrać program, który obsługuje wszystkie trzy lokalizacje plików. W ten sposób możesz mieć pewność, że wybrane narzędzie do odzyskiwania danych będzie działać na Twoim urządzeniu.

AirMore Android Data Recovery to darmowe narzędzie, które pomoże Ci odzyskać usunięte pliki z telefonów z systemem Android. Może pracować na różnych wersjach systemu operacyjnego, w tym na Androidzie od 1.5 do 6.0. Program działa dobrze na telefonach z systemem Android od Samsunga, LG, HTC, Sony i Huawei. Może nawet pomóc w odzyskaniu danych z ciemnych ekranów.

Oprogramowanie jest darmowe do pobrania i łatwe w użyciu. Jego interfejs pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Został przetestowany w celu odzyskania danych z ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]