Odzyskiwanie danych co przystoi rozumieć.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe odzyskiwanie danych Android

Darmowa aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

Jeśli masz urządzenie z systemem Android i przypadkowo usunąłeś niektóre pliki, powinieneś rozważyć użycie darmowej aplikacji do odzyskiwania danych Androida. Te potężne programy mogą odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android. Możesz ich użyć do odzyskania usuniętych zdjęć, kontaktów, dzienników połączeń, WhatsApp, Viber i innych typów danych. Niektóre z nich nawet odzyskują dokumenty i wiadomości e-mail. A najlepsze jest to, że działają na każdym urządzeniu z systemem Android.

Te darmowe aplikacje pomogą Ci przywrócić usunięte pliki i media z urządzenia z systemem Android. Niektóre z nich zawierają również funkcję tworzenia kopii zapasowych do przechowywania danych w innych lokalizacjach. Na przykład możesz utworzyć kopię zapasową kontaktów i wiadomości SMS na Gmailu i Google Drive. Niektóre z tych programów obsługują nawet nagrywanie połączeń głosowych. Oznacza to, że możesz tworzyć kopie zapasowe rozmów teleakustycznych, a następnie odsłuchiwać je później.

Darmowe wersje tych programów są zwykle ograniczone do odzyskiwania trzech plików. Ale jeśli trzeba odzyskać więcej niż trzy pliki, należy kupić płatną wersję. I można wybrać typy plików, które trzeba odzyskać przed pobraniem bezpłatnej wersji. Niektóre aplikacje pozwalają nawet na podgląd plików przed ich odzyskaniem.

Jeśli twoje urządzenie jest zakorzenione, możesz użyć Undeleter, aby odzyskać usunięte pliki. Skanuje on kartę pamięci i pamięć masową w poszukiwaniu usuniętych plików. Undeleter może odzyskać wiele różnych typów plików i pozwala zapisać przywrócone pliki w Dropbox lub Google Drive. Ale nie można odzyskać usuniętych kontaktów lub wiadomości tekstowych.

Kolejną świetną darmową aplikacją do odzyskiwania danych na Androida jest EaseUs MobiSaver. Ten program jest łatwy w użyciu i nie wymaga komputera do skanowania urządzenia. Będzie skanować pamięć urządzenia dla usuniętych zdjęć, filmów i więcej. Ten program jest idealny dla zakorzenionego urządzenia, choć nie jest to wymagane.

Inną popularną aplikacją do odzyskiwania danych na Androida jest Undeleter – Recover Files & Data. Po zainstalowaniu jej na urządzeniu, możesz wybrać typy plików i lokalizację pamięci do skanowania. Możesz również wyświetlić podgląd plików przed ich odzyskaniem. Po zakończeniu skanowania można przesłać odzyskane pliki do Google Drive i stamtąd je przeglądać.

iMyFone D-Back

Program do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android może pomóc w odzyskaniu utraconych lub usuniętych danych na urządzeniu z systemem iOS lub Android. Obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych, ceglanych i utraconych urządzeń. Posiada również folder podglądu, który pozwala łatwo zidentyfikować ważne dane na urządzeniu i zapisać je wszystkie za pomocą jednego kliknięcia. Aby rozpocząć, można pobrać program z oficjalnej strony internetowej iMyFone. Po pobraniu, można go otworzyć i rozpocząć odzyskiwanie utraconych lub usuniętych danych z urządzenia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych D-Back Android obsługuje dane z ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Jeśli chciałbyś wypróbować oprogramowanie dla siebie przed zakupem, możesz pobrać wersję próbną i cieszyć się 10% zniżką.

Inną wspaniałą cechą tego oprogramowania do odzyskiwania danych jest to, że obsługuje wiele różnych rodzajów danych. Możesz go użyć do odzyskania utraconych plików i zdjęć, nawet z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie danych z dysków twardych. Program jest bezpieczny i w 100% skuteczny, więc nie trzeba się martwić o utratę danych.

Oprogramowanie działa zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Posiada funkcję szybkiego skanowania, która pozwala na podgląd i filtrowanie zawartości pliku kopii zapasowej przed ich przywróceniem. W ten sposób można pozbyć się zduplikowanych informacji i przywrócić ważne informacje. Można także przywracać pliki z funkcjonalnych i wadliwie działających telefonów lub z kopii zapasowych w chmurze.

Dzięki programowi do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android możesz łatwo przywrócić usunięte dane na swoim urządzeniu bez roota lub jailbreaka. Możesz nawet odblokować i przywrócić telefon do trybu domyślnego. Przyjazny dla użytkownika interfejs oprogramowania sprawia, że jest ono łatwe w użyciu. Jest również wspierany przez linię pomocy 24/7.

Ten program może odzyskać filmy, muzykę i inne dane ze wszystkich typów urządzeń z systemem Android. Odzyskuje nawet hasła i obsługuje odzyskiwanie danych z kopii zapasowych innych firm. Możesz nawet odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp bez rootowania telefonu. Korzystanie z oprogramowania do odzyskiwania danych iMyFone D-Back Android pozwoli Ci odzyskać wszystkie dane w trzech prostych krokach.

PhoneRescue

Oprogramowanie do odzyskiwania danych PhoneRescue Android jest bezpłatne do pobrania i użytkowania zarówno dla systemu Windows, jak i Mac OS X. Jest również bardzo łatwe w użyciu i dostępne dla wielu języków. Jego zaawansowane technologie analizy i przetwarzania danych sprawiają, że jest błyskawiczny podczas przenoszenia cennych plików i odzyskiwania utraconych danych z urządzenia.

Oprogramowanie PhoneRescue jest przeznaczone do użytku z zakorzenionymi urządzeniami. Po zakończeniu procesu instalacji, program rozpocznie skanowanie urządzenia. Aby rozpocząć, trzeba będzie włączyć dostęp do wszystkich uprawnień na urządzeniu. Skanowanie potrwa chwilę, ale po jego zakończeniu będziesz mógł obejrzeć odzyskane dane na swoim komputerze. Program może pomóc odzyskać utracone pliki, a nawet przywrócić zakorzenione urządzenie.

Inną kluczową cechą PhoneRescue jest jego zdolność do obchodzenia hasła, wzór, i zabezpieczenia ekranu blokady. Może również wyświetlić podgląd ukrytych danych, nawet jeśli są one ukryte przez hasło. Jest szybki, zwłaszcza w porównaniu z innymi aplikacjami do odzyskiwania danych – chociaż szybkość może zależeć od rodzaju danych, których szukasz.

PhoneRescue Android oprogramowanie do odzyskiwania danych jest w stanie odzyskać utracone dane na wielu urządzeniach z systemem Android, w tym smartfonów, tabletów, a nawet iPodów. Jest zaprojektowany z najnowocześniejszych technologii dla każdego konkretnego urządzenia i gwarantuje najszybszą prędkość skanowania i najwyższe stopy odzysku danych w branży. Następnie możesz przywrócić utracone dane na komputer Mac lub PC, lub utworzyć ich kopię zapasową bezpośrednio na urządzeniu z systemem Android.

Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, PhoneRescue jest również w stanie odzyskać wiadomości, zdjęcia i dzienniki połączeń. Może nawet odzyskać usunięte filmy i muzykę. Obsługuje również setki formatów plików i może przywrócić utracone dane do urządzenia z systemem Android. To oprogramowanie zyskało solidną reputację wśród użytkowników iOS, a teraz jest dostępne dla urządzeń z systemem Android.

PhoneRescue android oprogramowanie do odzyskiwania danych jest przeznaczony do usuwania usterek z urządzeń android i odzyskać usunięte dane. To oprogramowanie obsługuje wiodące marki android i ma obszerny zestaw funkcji. Ponadto obsługuje wiele języków i jest kompatybilny z różnymi urządzeniami z systemem Android.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android pozwala odzyskać usunięte lub utracone pliki z urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów i tabletów. Odzyskuje dokumenty, zdjęcia, filmy i bazy danych. Oprogramowanie pomaga również przywrócić usunięte wiadomości e-mail. Aby go użyć, podłącz urządzenie do komputera i włącz tryb „Mass Storage”. W zależności od urządzenia, może być konieczne jego rootowanie. Oprogramowanie działa również z pudełkami Android TV.

Program do odzyskiwania danych Recoverit Android obsługuje wiele różnych formatów plików, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty. Jest w stanie odzyskać dane z wewnętrznych i zewnętrznych urządzeń pamięci. Obsługuje odzyskiwanie danych ze wszystkich urządzeń pamięci masowej, w tym kart microSD. Użytkownicy mogą odzyskać pliki multimedialne, e-maile, kontakty, a nawet historię połączeń. Ma również możliwość podglądu plików multimedialnych i wykonywania selektywnego odzyskiwania danych. Oferuje bezpłatne wersje próbne, pozwalając użytkownikom odzyskać do 100 MB za darmo.

Recoverit Android data recovery to intuicyjny program, który działa dobrze zarówno na komputerach Mac jak i Windows. Skanuje szybko i nie obciąża systemu. Pomimo swojej złożoności, łatwość obsługi programu sprawia, że jest on idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Pozwala również użytkownikom na podgląd plików przed skanowaniem, co jest szczególnie pomocne w sytuacjach awaryjnych.

Kolejną zaletą odzyskiwania danych przez Recoverit Android jest to, że może on skanować również zewnętrzne karty pamięci. Ta opcja jest pomocna dla telefonów z Androidem z kartą SD. Recoverit Android data recovery pozwala użytkownikom odzyskać zdjęcia, filmy, kontakty i muzykę z tych kart pamięci. Używanie Recoverit Android data recovery jest tak proste jak kilka prostych kroków.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android obsługuje system Android 2.0 i nowsze. Odzyskuje pliki zarówno z kart wewnętrznych jak i SD. Oprogramowanie umożliwia również użytkownikom przywrócenie plików baz danych, takich jak nazwy, e-maile i czasy. Co więcej, obsługuje również szeroki zakres formatów plików. Oznacza to, że bez względu na przyczynę utraty pliku, Recoverit przywróci dane na Twoim urządzeniu.

To narzędzie pomaga również użytkownikom odzyskać dane, gdy ich telefony zostały uszkodzone przez płyny lub ciężkie przedmioty. Jest szybki, wydajny i niezawodny, i działa ze wszystkimi telefonami z systemem Android.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]